Reģistrēties

Dalībnieki

Vārds, Uzvārds Ieņemamais amats Organizācijas nosaukums Valsts
A
Abolins Juris Sales manager Globalcom Latvia
Abramova Olga CFO LEKA Latvia
Akindinov Andrey Vectrum Latvia
Aleksandrova Inese Managing director LEKA Latvia
Aleksejeva Marina Project manager ITSS Latvia
Aliev Ali Executive director Azerbaijan Cable Television Association Azerbaijan
Anipchenko Vasiliy President Association "Ukrteleset" Ukraine
Antipina Yana Sales and Marketing Director Pleades TV Russia
B
Babaeva Sabina CEO BBTV Communication Azerbaijan
Baimuhametov Adil 2Day Telecom Kazakhstan
Baranov Jevgeniy Executive producer Belarus 24 Belarus
Barzashvili Georgy Director Digital ScreensLCC Ukraine
Bazilevsky Igor Viasat Russia
Belaev Dmitry Ingener AS BALTICOM Latvia
Belinna Sanda Director of Distribution, Baltic Wide Media LLC Estonia
Belskis Edmund Communications Department Head Ministry of Transport Latvia
Beruashvili Guram President Cable TV Union of Georgia Georgia
Beruashvili Nika Deputy Director Система + Georgia
Berzkalne Yuliya Director Elektrons S Latvia
Berzkalns Alexandr  CEO  Elektrons S  Latvia
Bogush Mihail Manager НТГ Медиа Ukraine
Bogushevich Boris Business Development Director ITSS Latvia
Boiko Sergey President VOLIA Cable Ukraine
Brasiskis Mantas Distribution Manager Baltic Fox International Channels Estonia
Boyarskaya Yana Head of CSTB forum MIDEXPO Russia
C
Chernomorec Petr General Director ЗАО "8 канал" Belarus
D
Danilov Aleksey Head of the Board Stream Labs Latvia
Daukantas Marius Senior manager Lithuanian Cable Television Association Lithuania
Davidenko Igor Managing director НТГ Медиа Ukraine
Domanin Oleg Head of the Board BALTIC MEDIA UNION Estonia
Domanina Julia Programming manager BALTIC MEDIA UNION Estonia
Domanina Ljubov Member of the Board BALTIC MEDIA UNION Estonia
Dulevska Aija  Deputy Chairman of the Council National Electronic Mass Media Concil Latvia
F
Fedoseev Alexandr Member of the Board Telepark IPTV Germany
Feldman Georgiy Marketing director Telepark IPTV Germany
Filinkova Mila Commercial Eastern Europe SES Ukraine
Fridenbergs Sindia Marketing director Baltijas Mediju Alianse Latvia
G
Gedian Gerasim ViNTERA.TV Manager, CEO at HDTV and 3DTV channels at HD Media HD Media Russia
Geer Germann Sales Director Astro Strobel Germany
Getman Konstantin Head of the Board NANO IT Latvia
Gitin Aleksandr Director Eastern Europe Verimatrix USA
Gligalova Olga Project manager Elite Union Latvia
Goncharuk Aleksandr Project manager ITSS Latvia
Grigorjev Pavel CTO Dautkom TV Latvia
Gubanova Mariya Executive Director of Channel 8 Прайм Синема Russia
Gudovich Elena General Director Pleades TV Russia
Gulbis Rihards Head of Copyrights department Ministry of Culture of the Republic of Latvia Latvia
Gurmans Vladislavs Sales Director/History channel Representative in Baltic Latnet Serviss Latvia
I
Ivandykova Yekaterina Sales Department Head RED MEDIA Russia
Ivanov Aleksandr President, Member of the Board OPTRON Latvia
Ivanova Julia Vice-president OPTRON Latvia
J
Jakobsons Imant Director in Charge of Development  I un I konsultacijas Latvia
Jehuda Amir VP Sales C.I.S. and Romania AMOS-Spacecom Izrail
Juhnevichs Oskars Director Brokers Latvia
Jurelionis Juozas Director Lithuanian Cable Television Association Lithuania
Jurgelas Leonid CEO Jivi Media Ltd Russia
K
Karinsh Ingmars Member of the Board Law& Finance Consulting Company Latvia
Karitis Sergey Head of legal section Baltijas Mediju Alianse Latvia
Katkov Viktor Vectrum Latvia
Kaviers Raimonds Member of the Board Biznesa Partneri Latvia
Kazakova Anastasia Mrketing and PR Director STREAM Russia
Kenins Andris Head of Secretariat National Electronic Mass Media Concil Latvia
Kestutis Miskinis Vectrum Latvia
Kezbere Dace Member of the Board M.L.Grupa (Ģimenes TV) Latvia
Kezberis Juris UNISTARS Latvia
Kibermanis Vilnis Manager LATNET SERVISS Latvia
Kiselev Sergey Development project manager МСК-IX Russia
Kokin Konstantin Technical Director Telepark Latvia
Kolupaev Konstantin Sales Manager GlobeCast Russia
Komin Dmitriy General Director TELENET Latvia
Konshin Anton Director of business development and distribution RED MEDIA Russia
Korol Aleksei General Director Viasat Russia
Korunchikov Sergey Technical support manager Belarus 24 Belarus
Kovalchuk Mihail CEO Signal Media Russia
Kovalenko Vadim CTO “Restomon” Limited Latvia
Kovalev Stepan General Director ArtMediaMarket Russia
Krivma Ginta Business Development Head Baltijas Mediju Alianse Latvia
Kudinov German CEO LKT Ukraine
Kudinov Ruslan Manager LKT Ukraine
Kudlane Arta TNS Latvija Latvia
Kupriss Arnis Executive Director VOXELL BALTIC Latvia
Kuznecova Irina Senior Customer support manager Viasat Russia
L
Labutis Juozas Sales manager TERRA UAB Lithuania
Ladutko Elena General Director Belarus 24 Belarus
Lelis Janis Executive Director Telecommunications Association Latvia
Lesauskas Linas Technical director Splius, UAB Lithuania
Lidaka Gunta Director Latvian Association of Broadcasting Organizations Latvia
Lisenko Maria Director of distribution Setanta Sports Ukraine
Lju Margarita Manager Kazakhstan TV centr Kazakhstan
M
Makarovskaya Larisa Regional Sales Director CONAX Norway
Malchevskiy Andrey Broadcasting Network Distribution and  Development Department Head  TRC “Ukraina” Ukraine
Malinovsky Andrei Member of the Board TEM LV Latvia
Malinovsky Vladimir Sales manager of Data centre solutions Lattelecom Latvia
Markevica Dace Member of the Board BALTCOM Latvia
Mazur Nadezhda Marketing specialist Belarus 24 Belarus
Meishele Kristine Project manager Elite Union Latvia
Mihalevskaya Tatyana Director of Internet projects Первый ТВЧ Russia
Mikal Aleksandr Managing director MEGOGO Ukraine
Mikalujuns Andzhei Executive director ITEX Communications Latvia
Mineev Dmitry Business development director NEMO TELECOM LIMITED Россия
Muizniece Anastasia Lawer AS BALTICOM Latvia
Mundinger Siegbert  Sales Director BKTEL Germany
N
Nadzina Ieva TV content manager Baltcom TV SIA Latvia
Naether Manuel Distribution Manager Media Broadcast Germany
Naskidaev Oleg Director of DEAC office in Russia DEAC Latvia
Nereta Ivonna LINX DATA CENTER Latvia
Nesterova Ekaterina Distribution head Jivi Media Ltd Russia
Nevmerzhickiy Genadiy OTT ekspert 2Day Telecom Kazakhstan
Nevolin Vladimir Project Director PORTALTELE Ukraine
Nikitin Dmitriy CTO Baltcom TV SIA Latvia
P
Palamarchuk Tatyana Programming Director Первый ТВЧ Russia
Papaharalabos Dimitrios Sales Manager SES Netherlands
Peleh Aleksandr Project manager SES Ukraine
Pelse Iveta Counsel National Electronic Mass Media Concil Latvia
Pigin Aleksey General Director Компания Сонар Ukraine
Pjateckis Andzhejs Director MegogoBaltics Latvia
Podkolozin Andrey General Director TV channel "OCEAN-TV" Russia
Povetkin Dmitry General Manager of Networks development АНО "ТВ-Новости" Russia
Priedola Inta TNS Latvija Latvia
Priekulis Maris Customer support manager Lattelecom Latvia
Prudnikova Alena Project manager ITSS Latvia
Pshenichnih Sergey Senior sales manager DEAC Latvia
R
Rodion Pryntsevsky General Manager North East Europe Fox International Channels Estonia
Rohlina Marina Deputy Producer RED MEDIA Russia
Romancev Juriy Content Director Digital ScreensLCC Ukraine
Rosimannus Risto Director Wide Media Estonia
Rota Olga Senior sales manager DEAC Latvia
Rumm Piret Director of distribution Wide Media LLC Estonia
S
Sadowska Irena Area Sales Manager Central & Easter Europe Telkom-Telmor Poland
Sahno Irina TV market Analyst Mediasat Ukraine
Saliba-Kuznecova Olga Senior Customer support manager at International business development department Lattelecom Latvia
Salnik Anatolij  CEO Thorsat Ukraine
Salnikov Andrey Director of the Directorate of distribution channels Первый канал. Всемирная сеть Russia
Sandler Mikhail Business development director SES Ukraine
Sapargaliev Islam PR manager Turon Telecom Uzbekistan
Schenk Helmut CEO KWS Germany
Scipokiene Asta Manager of TV channels Splius, UAB Lithuania
Seidzade Mansur Sales Manager Azercosmos Azerbaijan
Shefers Alens Member of the Board Biznesa Partneri Latvia
Shefers Atis Project manager Biznesa Partneri Latvia
Shestakov Ivan Marketing director MEGOGO Ukraine
Shihman Aleksandr Member of the Board Law& Finance Consulting Company Latvia
Shirvelis Rolandas General Director DSM BALTIC Latvia
Shmidre Peteris President Telecommunications Association Latvia
Shuravlev Leonid Managing director RETN Baltic AS Estonia
Sila Iveta Director TEM LV Latvia
Silanchev Andrei Business development director Irdeto Netherlands
Skurjate Yuliya Member of the Board Central media Latvia
Smirnov Dmitry Commercial Director AS BALTICOM Latvia
Smirnov Genady Head of the Board AS BALTICOM Latvia
Soltanova Ausel PR manager Azercosmos Azerbaijan
Sosnickiy Vladimir Deputy General Director Компания Сонар Ukraine
Sperga Maris Director of Data Centre business development Lattelecom Latvia
Spirin Denis Distribution and  International Development Department Head ВГТРК Russia
Spreher Aleksandr Adviser to the Director-General CHANNEL ONE RUSSIA. INTERNATIONAL BROADCASTING Russia
Spunde Egita Project manager Elite Union Latvia
Stepanov Konstantin Customer support Senior Manager МСК-IX Russia
Strukov Andrej Marketing Director VOXELL BALTIC Latvia
T
Tehanovich Vadim Director Навигатор ТВ Belarus
Teslina Anna Head of affiliate sales (Russia, CIS) Scripps Network International United Kingdom
Thalaber Daniel Sales Operations Executive A+E Networks United Kingdom
Tjurkin Alexey CEO Telepark IPTV Germany
Traubergs Martins TNS Latvija Latvia
Trifonov Dobrin Sales Director Kathrein Techno Trend Germany
V
Vaitkeviciene Ausra Manager of advertising Splius, UAB Lithuania
Vasilenko Maksim Head of Corporate Customers department NANO IT Latvia
Vasilevich Vjacheslav General Director IP Media Group Ukraine
Vasiljeva Natalia PR consultant SMM Manager Latvia
Vasilyeva Lyubov Sales Department Head Первый ТВЧ Russia
Vedernikov Konstantin Director PRO 100 Latvia
Venskutoniene Julia Marketing Executive Scripps Network International United Kingdom
Veskimagi Margo Head of TNS Baltic TNS Baltic Latvia
Vinniks Aleksandr Telecommunication financial expert Veselības centru apvienība Latvia
Vishkevich Aleksandr Director Belviasat PRESS Belarus
Volodkevica Diana CEO Elite Union Latvia
Y
Yakubov Ildar IT Manager Turon Telecom Uzbekistan
Yanzen Dennis International Expert Media Broadcast Germany
Yasinevich Stanislav General Director TV REGION Ukraine
Yelkina Tatyana Director Eurasia Media Distribution Kazakhstan
Z
Zakharov Konstantin General Director STREAM Russia
Zemturis Marcis Senior Customer support manager at International business development department Lattelecom Latvia
Zhdanov Vladimir Deputy Director of International Relations department ВГТРК Russia
Zhivatkauskas Paulius CEO INIT Coparation Lithuania
Zhumageldinova Meruert President Kazakhstan TV centr Kazakhstan
Zonneveld Onno Sales director SES Sweden
Zsembery Gyorgy General Director VOLIA Cable Ukraine
Zukiene Vaiva President Lithuanian Cable Television Association Lithuania
Zviedris Ivars Member of the Concil National Electronic Mass Media Concil Latvia
ORGANIZATORI TELCO TRENDS 2019
PARTNERI TELCO TRENDS 2019
TELCO TRENDS 2019 ATBALSTA