Reģistrēties

Dalībnieki

Vārds, Uzvārds Ieņemamais amats Organizācijas nosaukums Valsts
A
Abramova Olga Finansu direktors Elektronisko komunikāciju asociācija Latvija
Adamčuk Oļeg Direktors RTVI Lielbritānija
Akindinov Andrey Direktors Mīts LV Latvija
Aleksandrova Inese Izpilddirektors Elektronisko komunikāciju asociācija  Latvija
Anciferov Nikolaj Tīkla attīstības direktors "Прайм Синема" Krievija
B
Badalov Karen Pārdošanas direktors EUTELSAT SA Francija
Balandis Zilvinas Reģionālais konsultants Turner Nordic and Baltic AB Lietuva
Baraškina Marina Programmu nodaļas vadītājs ICON Kazahstāna
Barinova Larisa Kompānijas vadītājs Mīts LV Latvija
Barinovs Vadims Datorsistēmas administrators Mīts LV Latvija
Barzašļivi Georgijs  Distribūcijas un pārdošanas nodaļas priekšnieks ТРК «Украина»  Ukraina
Bedenko Jūlija Juridiskās nodaļas vadītāja Balticom Latvija
Belinna Sanda Pārdošanas menedžeris Wide Media LLC Igaunija
Bergmanis Raimonds Eksperts IT&T Latvija
Beļskis Edmunds Sakaru departamenta direktors Sakaru ministrija Latvija
Bērzkalne Jūlija Direktors ElektronsS Latvija
Bērzkalns Aleksandrs  Ģenerāldirektors  ElektronsS Latvija
Boguš Mihailo Pārdošanas menedžeris «НТВ-УКРАИНА» kompāniju grupa Ukraina
Boguševičs Boriss Telekomunikāciju biznesa attīstības direktors SIA "OPTRON" Latvija
Bojarskaja Jana Foruma CSTB vadītājs  "Мидэкспо-выставки и ярмарки" Krievija
Bradis Aleksandrs Kompānijas vadītājs  Bradis  Latvija
Budilova Žanna RTG finansu direktors  «НТВ-УКРАИНА» kompāniju grupa Ukraina
Buko Aleksandrs Nodaļas vadītājs Galvenā kriminālpolicijas pārvalde Latvija
Buts Vladimirs Inženieris Balticom Latvija
Butāns Māris Vecākais juriskonsults Konkurences padome Latvija
Buzak Anna Direktors ОДО ВЕСТА Baltkrievija
C
Caune Guna Mārketinga direktore  Elite Union Latvija
D
Davidenko Igors Prezidents  «НТВ-УКРАИНА» kompāniju grupa  Ukraina
Derkač Olena IPMG direktors «НТВ-УКРАИНА» kompāniju grupa Ukraina
Domanina Julia Konsultants SIA BALTIC MEDIA UNION Igaunija
Domanina Ljubov Finansu direktors SIA BALTIC MEDIA UNION Igaunija
Dubovskij Vjačeslav Tehniskais direktors SIA "Microlines" Latvija
Duļevska Aija Padomes priekšsēdētāja vietnieks  Nac. elektronisko plašsaziņas  līdzekļu padome Latvija
F
Fedjučoks Vladimirs Ģenerāldirektors  TV 21 Latvija
Fedosjevs Aleksandrs Valdes loceklis  Telepark IPTV Latvija
Fridmans Sergejs Izpilddirektors DauTKom TV Latvija
G
Geer Germann  Pārdošanas direktors  Astro Strobel Vācija
Germova Linda Satura menedžere SIA "Lattelecom" Latvija
Getmans Konstantīns Valdes loceklis NANO IT Latvija
Giedrius Saulys Direktora asistents JSC Parabole Lietuva
Giels Raivis Lattelecom Latvija
Gončaruks Aleksandrs Telekom.pakalpojumu pārdošanas projektu vad. SIA "OPTRON" Latvija
Gricak Konstantin Direkotrs Ukrainas Telekomunikāciju palāta Ukraina
Gubanova Marija 8 kanāla izpildirektors "Прайм Синема" Krievija
Gurjanov Andrey Pārdošanas menedžeris Elemental Technologies Inc. ASV
Gurmans Vladislavs Pārdošanas departamenta vadītājs Latnet Serviss Latvija
H
Homjakov Jevgeņij Interaktīvo servisu nodaļas vadītājs Ред Медиа Krievija
Homutskis Jurijs Projektu vadītājs L.A.T. Latvija
Horoņeko Oļeg Galvenais inženieris ОДО ВЕСТА Baltkrievija
Horošilovs Jevgenijs Jurists L.A.T.  Latvija
I
Imriska Daniel Conax Norvēģija
Ivandikova Jekaterina Ģenerāldirektors Ред Медиа Krievija
Ivanova Jūlija Viceprezidente komercjautājumos SIA "OPTRON" Latvija
Ivanovs Aleksandrs Prezidents SIA "OPTRON" Latvija
J
Jākobsons Imants Attīstības direktors I un I konsultacijas Latvija
Jamščiks Janis Galvenais inženieris Elektrons S Latvija
Jansons Andis Kompānijas vadītājs SkaTVis Latvija
Jasinevičs Stanislavs  Ģenerāldirektors "РЕГИОН"  Ukraina
Jeļkina Tatjana Direktors Eurasia Media Distribution Kazahstāna
Juhņevičs Oskars Direktors SIA "Brokers" Latvija
Jurelionis Juozas Direktors Lietuvas kabeļtelevīzijas asociācija Lietuva
K
Kaasik Aleksander Tehniskais direktors AS STV  Igaunija
Kaminin Aleksandr Ģenerāldirektora padomnieks НТВ ПЛЮС Krievija
Karitis Sergejs Juridiskās nodaļas vadītājs Baltijas Mediju Alianse Latvija
Kazirko Tatjana Juridiskās pārvaldes galvenais juriskonsults Белтелерадиокомпания Baltkrievija
Keniņš Andris Sekretariāta vadītājs Nac. elektronisko plašsaziņas  līdzekļu padome Latvija
Kim Ļevs  Ģenerāldirektora vietnieks  ICON  Kazahstāna
Kiričuks Andrejs Kinooperators Luganskas Kabeļtelevīzija Ukraina
Klapatauskas Arymantas Ģenerāldirektors Splius, UAB Lietuva
Kleinbergs Ģirts  Digitālās virszemes TV projekta vadītājs Sia "Lattelecom" Latvija
Kļitnaja Natalija Viceprezidents  Tiesībturētāju un kontenta piegādātāju asociācija  Ukraina
Konovalovs Vadims  Tehniskais direktors  IZZI  Latvija
Koņšin Anton Attīstības un pārdošanas nodaļas direktors Ред Медиа Krievija
Koshļjakov Sergej Ģenerāldirektors  "Моя Планета" Krievija
Kosov Andrej Komercdirektors  Телекомпания " Первый ТВЧ " Krievija
Kovaļčuk Mihail Ģenerāldirektors "Сигнал" Krievija
Kovaļs Valērijs  Kompānijas vadītājs  Elektrons&K  Latvija
Kračak Radmila Ģenerāldirektora vietniece  Luganskas Kabeļtelevīzija Ukraina
Kračkovskij Venedikt TVprogrammu izveides un attīstības dienesta vad. Минские телевизионные информационные сети Baltkrievija
Kraujiņa Sandra COO IZZI Latvija
Kuļiš Viktor Prezidents Asociācija "Укртелесеть" Ukraina
Kupriss Arnis Izpilddirektors VOXELL BALTIC Latvija
Kuzijevs Eduards ITdepartamenta sistēmprojektu izstrādes nod.vad. SIA "OPTRON" Latvija
L
Ledzinskas Vytautas Menedžeris UAB Mediadata  Lietuva
Lelis Jānis  Izpilddirektors Telekomunikāciju asociācija Latvija
Lesauskas Linas Tehniskais menedžeris Splius, UAB Lietuva
Linkeviča Jūlija 1. analitiskā departamenta direktore LR Konkurences padome Latvija
M
Makarovskaja Larisa  Reģionālais pārdošanas direktors CONAX  Norvēģija
Maļčevskis Andrejs Distribjūcijas un attīst. tīkla nod. direktors ТРК «Украина»  Ukraina
Maļinovskaja Nataļija НТГ-Медиа galvenais grāmatvedis НТВ- Украина Ukraina
Maļinovskij Andrejs Valdes loceklis TEM-LV Latvija
Maļinovskis Vladimirs Lattelecom Latvija
Maļiņin Andrej Programmu un kanālu pārd. direkcijas direktors "НТВ-ПЛЮС" Krievija
Mamatkazina Antoņina Direktors  "Виасат Казахстан" Kazahstāna
Matusevičs Vladislavs Telekom.pakalpojumu pārdošanas projektu vad. SIA "OPTRON" Latvija
Meišele Kritīne Projekta menedžeris Elite Union Latvija
Mihailovs Jurijs  Tehniskās nodaļas vadītājs Luganskas Kabeļtelevīzija  Ukraina
Mihaļevskaja Tatjana Projektu vadītājs "Первый ТВЧ" Krievija
Miklašēvičs Jānis  Kompānijas vadītājs Ērika un Ko  Latvija
Miškinis Kjastutis DSM Baltic Latvija
Moroz Julia Pārdošanas un mārketinga menedžeris MCI Europa Igaunija
Muižnece Anastasija Valdes priekšsēdētāja palīdze Balticom Latvija
Muuls Ilmārs  Prezidents Elektronisko komunikāciju asociācija  Latvija
Mundingers Zigberts Pārdošanas direktors BKTEL  Vācija
N
Nereta Ivonna LINX DATA CENTER Nīderlande
Nikitin Nikolaj Attīstības direktors "Фелиста" Krievija
Novika Ilva Jurists IZZI Latvija
P
Papaņan Naira Starptautiskās pārraides direkcijas direktore ООО "Акцепт" TV kanāls РЕН-ТВ Krievija
Pavļenko Oksana Direktora vietnieks Ukrainas Telekomunikāciju palāta Ukraina
Paurs Martiņš Pārdošanas direktors Telia Latvija Latvija
Pelše Iveta Juriskonsults Nac. elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome Latvija
Pigin Aleksej Ģenerāldirektors "Компания Сонар" Ukraina
Pivorovičs Vladimirs Direktors (sakari) DauTKom TV Latvija
Pjateckis Andžejs Baltijas reģiona vadītājs MEGOGO Latvija
Podinska Elizabete Pardošanas un mārketinga direktore SIA "Baltcom TV" Latvija
Pieluc Edmund Reģionālās pārdošanas menedžeris CommScope Broadband Polija
Polonskaja Jeļena Reklāmas nodaļas direktors "Первый ТВЧ" Krievija
Priekulis Maris Lattelecom Latvija
R
Rabotsev Vjatseslav Kompānijas vadītājs AS STV Igaunija
Revzina Jeļena Datortīklu laboratorijas vadītājs Transporta un Sakaru Institūts Latvija
Riets Andris Kompānijas vadītājs Media Centrs Kurzeme Latvija
Rokov Aleksej Tehniskais direktors Kompāniju grupa «Поверхность» Ukraina
Rosimannus Risto Kompānijas vadītājs Wide Media LLC Igaunija
Rošina Olesja Komercdirektors SIA "MWTV" Latvija
Rumm Piret Pārdošanas direktors Wide Media LLC Igaunija
S
Sakhno Irina  TV tirgus analītiķis Mediasat Ukraina
Saliba Olga Lattelecom Latvija
Saļņik Anatolij Ģenerāldirektors  Thorsat  Ukraina
Saļņikov Andrej NVS un Balt. valstīs kanālu izplat.direk. direktors "Первый канал. Всемирная сеть" Krievija
Samojlenko Viktor Direktors Kompāniju grupa «Поверхность» Ukraina
Scipokiene Asta TV kanālu menedžeris Splius, UAB Lietuva
Sergijenko Ivans Tehniskais direktors Balticom Latvija
Sila Iveta Direktors TEM-LV Latvija
Siliņš Māris Jurists SIA "LIVAS" Latvija
Skurjate Jūlija Valdes loceklis SIA "Central media" Latvija
Skutin Andrej Ģenerāldirektors "НКС-Медиа" Krievija
Slesars Alvis Telesakaru speciālists KTV Teleanss Latvija
Slesars Antons  Kompānijas vadītājs  KTV Teleanss Latvija
Smirnovs Dmitrijs Komerciālā departamenta vadītājs Balticom Latvija
Sosņickij Vladimir Ģenerāldirektora vietnieks "Компания Сонар" Ukraina
Sperga Maris Starptautiskā biznesa attīstības direktors Sia "Lattelecom" Latvija
Sperkačs Anatolijs Direktors «БЕЗОПАСНОСТЬ-ПЛЮС»  Ukraina
Stabrovskis Agris TV OE Latvija
Stankevič Lilija Direktors "БЕЛВИАСАТ-Контент" Baltkrievija
Stankevič Pjotr  Kompāniju grupu vadītājs "БЕЛВИАСАТ" kompāniju grupa Baltkrievija
Strukovs Andrejs Mārketinga direktors VOXELL BALTIC Latvija
Svetlaka Elīna Administratīvais direktors Elite Union Latvija
Svirbutovich Kazimir Valdes loceklis TV OE Latvija
Svirbutovich Tatyana Ģenerāldirektors TV OE Latvija
Š
Šapovalovs Vitalijs  Galvenais redaktors  Luganskas Kabeļtelevīzija Ukraina
Šarutin Aleksandr Brenda vadītājs "Первый ТВЧ" Krievija
Šavalgins Andris Valdes loceklis QUANTUS Latvija
Šenks Helmuts Ģenerāldirektors  KWS Vācija
Širvelis Rolandas Ģenerāldirektors DSM BALTIC Latvija
Šļjager Oļga TV kanāla "Беларусь 2" galvenais direktors Белтелерадиокомпания Baltkrievija
Šmans Dmitrijs IT inženieris Elektrons S Latvija
Šmidre Pēteris  Prezidents  Telekomunikāciju asociācija  Latvija
Šuļjak Oleg Projektu nodaļas vecākais inženieris ALMA-TV Kazahstāna
Šuraļev Leonid Administratīvais direktors RETN Baltic AS Igaunija
T
Tarziera Dace TV projektu koordinatore SIA "Lattelecom" Latvija
Temnogradskaja Jevgenija Nodaļas vadītājs  "НТВ-ПЛЮС"  Krievija
Tkačuk Igor Direktors ТРК "Вектор" Ukraina
U
Ulriha Aleksandra Mārketinga nodaļas vadītājs SIA "Baltcom TV" Latvija
V
Vaitkeviciene Ausra Reklāmas menedžeris Splius, UAB Lietuva
Vaļickis Anatolijs IT departamenta vadītāja vietnieks datu centr.jaut. SIA "OPTRON" Latvija
Varpa Viesturs Pārdošanas daļas vadītājs Sia IT Managment Group Latvija
Vasiļjeva Ļubov Pārdošanas nodaļas vadītājs "Первый ТВЧ" Krievija
Vedernikov Konstantin Redaktors ЧУП Сквиз Baltkrievija
Veldre Andris Korporatīvas nodaļas vadītājs NANO IT Latvija
Venskutoniene Julia Pārdošanas un mārketinga menedžeris Scripps Networks International (UK) Ltd UK
Viņņiks Aleksandrs Telekomunikāciju finansu eksperts AS "Veselības centru apvienība" Latvija
Viškevič Aleksandr Direktors PUE pakalpojumu sniegšana "Belviasat-press" Baltkrievija
Višņjak Olga  Sekretariāta galvenā speciāliste  Ukrainas Nacionālā Padome  Ukraina
Volkov Igor Izpilddirektors "Первый канал. Всемирная сеть" Krievija
Volodkeviča Diāna Ģenerāldirektors Elite Union Latvija
Z
Zazimkins Igors  Juridiskās nodaļas vadītājs  Luganskas Kabeļtelevīzija Ukraina
Zeļencov Vjačeslav Galvenais zinātniskais darbinieks Sanktpēterburgas Inform.un automat. institūts Krievija
Zeļenka Andris Valdes priekšsēdētājs IZZI Latvija
Zvīdris Valdis Komercdirektors  TV 21 Latvija
Zviedris Ivars  Padomes loceklis  Nac. elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome Latvija
Ž
Ždanov Vlarimir Starptaut. pārraides izplatīšanas pārvaldes vad. ВГТРК (Krievija) Krievija
Živatkauskaite Laima Vice-prezidente INIT Corparation Lietuva
Živatkauskas Paulius Ģenerāldirektors INIT Corparation Lietuva
Žuravļjov Sergej Kompānijas vadītājs SIA Unisat Latvija
ORGANIZATORI TELCO TRENDS 2019
PARTNERI TELCO TRENDS 2019
TELCO TRENDS 2019 ATBALSTA